Påvegglokk 1 hull tett Polarhvit
Rundt dekklokk i polarhvitt for standard veggboks.
Elnummer:
1233783
Varenummer:
4553
EAN:
7020160455314
Serie:
ELKO Plus
Farge:
Polarhvit
Dokumenter
Produktinformasjon
Rundt dekklokk i plast for standard veggboks. Farge: Hvit. Halogenfri.
Teknisk spesifikasjon
| Antall moduler | 1 modul |
|---|---|
| Produsert i | Veggboks |
| Festemetode | Med skruer |
| Form | Rund |
| Fargetone | Polarhvit ( RAL 9010) |
| Materiale | Termoplast |
| Overflatebehandling | Ubehandlet |
| Type overflate | Høyglans |
| Diameter | 90 mm |
| Lengde | 90 mm |
| Bredde | 90 mm |
| Dybde | 3 mm |
| Fargenyanse | Polarhvit |
Miljødataprogram

ELKO har som mål å bli Net Zero innen 2050. Vi jobber med leverandørkjeden for å redusere miljøpåvirkningen av materialer og øke sirkulariteten.
Miljødataprogrammet vårt bidrar til å forlenge levetiden på produktene og forbedre resirkulerbarheten.
Materialer
Emballasje uten plast
Nei
Emballasje med resirkulert papp
Nei
SCIP-nummer
90215406-b6bf-44f8-b463-8540d32a6f6b
Gjenbruk & Retur
Tilbaketakning
Nei
Annet
Fri for giftige tungmetaller
Ja
Kvikksølvfri
Ja
Ingen komponent med konsentrasjon av kvikksølv over 0,1 % i et homogent materiale.
Miljøvennlig embalasje
Nei
Produktets livssyklus
Ingen behov for spesifikke resirkuleringsprosedyrer
Grønt Punkt Norge
ELKO er medlem i Grønt Punkt Norge og tar dermed vårt lovpålagte produsentansvar for innsamling og gjenvinning av emballasje.
RENAS
ELKO er medlem av RENAS, og oppfyller kravene i EE-forskriften om innsamling, miljøriktig behandling og gjenvinning av kasserte EE-produkter.
×
