Bryter 2P dreiebryter I RS RH
RS Renhvit innfelt dreiebryter med lås leveres med 2 nøkler som er lik i alle.
| Filnavn | Størrelse |
|---|---|
Produktdatablad - FDVproduktdatablad-EKO30115.pdf |
33 kB |
ProduktmiljøprofilPEP-ecopassport-ELKO-01102-V01.01-EN.pdf |
403 kB |
Produktinformasjon
RS innfelt dreiebryter med lås leveres med 2 nøkler som er lik i alle. RS Nordic er produsert i et fargebestandig renhvitt(RAL9003) materiale med det samme velkjente ELKO RS designet som er installert i de fleste hjem. Nøkkel kan tas ut av låsen i begge stillinger.
Ved påvegg montasje benyttes RS påveggkappe. Bryteren passer inn i alle ELKO RS kombinasjonsplater.
Maks belastning 3A
Teknisk spesifikasjon
| Montering av enhet | Innfelt |
|---|---|
| Festemetode | Med skruer |
| Teknologi | Mekanisk |
| Bryterfunksjon | 2-polet 1-veis |
| Brytermønster | [2] |
| Aktuator | Nøkkel |
| Merkestrøm | 0,125 |
| [Ue] Merkespenning | 250 V |
| Type overflate | Høyglans |
| Materiale | Termoplast |
| Tilkoblinger | Skruklemmer |
| Bredde | 84 mm |
| Høyde | 84 mm |
| Dybde | 51 mm |
| IP-grad | IP21 |
Miljødataprogram

ELKO har som mål å bli Net Zero innen 2050. Vi jobber med leverandørkjeden for å redusere miljøpåvirkningen av materialer og øke sirkulariteten.
Miljødataprogrammet vårt bidrar til å forlenge levetiden på produktene og forbedre resirkulerbarheten.
