RS16/ML I gul PH
Innfelt markeringslys i RS design. Leveres med lav og høy gul linse, samt skjerm for bruks som ledelys/nattlys.
| Filnavn | Størrelse |
|---|---|
Produktdatablad - FDVproduktdatablad-EKO06489.pdf |
24 kB |
BruksanvisningEKO_DiodeLight_RS16_HW_4425.pdf |
591 kB |
declarationofconformityEU1003533-3.pdf |
402 kB |
Produktinformasjon
Innfelt markeringslys i RS16 design for kontorer, venterom, korridorer o.l. Tilkobles 12VAC, 24VAC eller 230VAC. Leveres med lav og høy gul linse, samt skjerm for bruks som ledelys/nattlys.
Diodene i markeringslyset har samme farge som linsen, om en annen farge ønskes må derfor hele enheten byttes. Leveres i innfelt (RS16/ML I) eller påvegg (RS16/ML P) utførelse.
Teknisk spesifikasjon
| Montering av enhet | Innfelt |
|---|---|
| Festemetode | Med skruer |
| Merkestrøm | 20 mA |
| [ue] merkespenning | 230 V 24 V 12 V |
| Type nettverk | AC/DC |
| Nettverksfrekvens | 50 Hz |
| Antall moduler | 1 modul |
| Hette eller dekselfarge | Gul |
| Materiale | Termoplast |
| Type overflate | Høyglans |
| Overflatebehandling | Ubehandlet |
| Lyskilde | Integrert LED |
| Innbyggingsdybde | 18 mm |
| Høyde | 84 mm |
| Bredde | 84 mm |
| Dybde | 44 mm |
| IP-grad | IP20 |
| Miljøegenskaper | Halogenfri |
Miljødataprogram

ELKO har som mål å bli Net Zero innen 2050. Vi jobber med leverandørkjeden for å redusere miljøpåvirkningen av materialer og øke sirkulariteten.
Miljødataprogrammet vårt bidrar til å forlenge levetiden på produktene og forbedre resirkulerbarheten.
