RS 2-P bryter HK P RH
RS Renhvit påveggsbryter med hurtigklemme. Bryteren er 2 polet.
Produktinformasjon
RS påveggsbryter med hurtigklemme. Bryteren er 2 polet, leveres med bakplate som fungerer som mal og benyttes der det er krav om topolet brudd, som f.eks i våtrom eller utendørs installasjon. For ombygging til bryter m/ lys benyttes vippestykke med lysåpning samt lysenhet el.nr: 14 120 75.
For ombygging til IMP benyttes impulsfjær T47 el.nr: 14 109 14. Utsparing for kabel i thermoplastkappen kan utføres med ELKO kniven el.nr: 88 147 60 eller med utsparingstang el.nr: 88 147 54.
RS er produsert i et fargebestandig renhvitt(RAL9003) materiale med det samme velkjente ELKO RS designet som er installert i de fleste hjem.
Teknisk spesifikasjon
| Montering av enhet | Overflate |
|---|---|
| Festemetode | Med skruer |
| Teknologi | Mekanisk |
| Bryterfunksjon | 2-polet 1-veis |
| Brytermønster | [2] |
| Aktuator | Vippebryter |
| Merkestrøm | 16 A |
| [Ue] Merkespenning | 250 V |
| Type overflate | Høyglans |
| Materiale | Termoplast |
| Tilkoblinger | Hurtigklemmer |
| Bredde | 71 mm |
| Høyde | 84 mm |
| Dybde | 28 mm |
| IP-grad | IP21 |
Miljødataprogram

ELKO har som mål å bli Net Zero innen 2050. Vi jobber med leverandørkjeden for å redusere miljøpåvirkningen av materialer og øke sirkulariteten.
Miljødataprogrammet vårt bidrar til å forlenge levetiden på produktene og forbedre resirkulerbarheten.

