Plus Option kritthv frostet 5H
ELKO Plus OPTION rammer 5 hull i kritthvitt frostet glass. Det kritthvite glasset er herdet og har et klart klart glass med en eksklusiv utførelse.
Produktinformasjon
ELKO Plus OPTION rammer i kritthvitt frostet glass. Det kritthvite glasset er herdet og har et klart klart glass med en eksklusiv utførelse.
Plus OPTION glassrammer leveres i 1-5 hull samt 1,5 ramme for OPTION stikkontakt. ELKO Plus OPTION rammer er tilpasset ELKO Plus produkter uten ramme, leveres i fargene polarhvit, aluminium og sort. ELKO OPTION rammer kan kun benyttes i innfelt installasjon.
Teknisk spesifikasjon
| Montering av enhet | Innfelt |
|---|---|
| Festemetode | Med klemme |
| Fargenyanse | Hvitt glass |
| Type overflate | Matt |
| Overflatebehandling | Ubehandlet |
| Bredde | 370 mm |
| Høyde | 86 mm |
| Dybde | 11 mm |
| IP-grad | IP20 |
| Miljøegenskaper | Halogenfri |
Miljødataprogram

ELKO har som mål å bli Net Zero innen 2050. Vi jobber med leverandørkjeden for å redusere miljøpåvirkningen av materialer og øke sirkulariteten.
Miljødataprogrammet vårt bidrar til å forlenge levetiden på produktene og forbedre resirkulerbarheten.
