Tidsbryter RS16/T10V Polarhvit
Tidsbryter med vekselkontakt, kan benyttes overalt hvor det er praktisk at strømmen slås av eller på etter en gitt tid.
| Filnavn | Størrelse |
|---|---|
Produktdatablad - FDVproduktdatablad-EKO06598.pdf |
22 kB |
BruksanvisningEKO06598_HW_4425.pdf |
2 MB |
declarationofconformityEU1003723-2.pdf |
405 kB |
SertifikatP22225923.pdf |
205 kB |
Produktinformasjon
Tidsbryter med vekselkontakt, kan benyttes overalt hvor det er praktisk at strømmen slås av eller på etter en gitt tid. Eks. vifter, belysning etc. Tidsbryteren har 1pol potensial fri vekselkontakt med mulighet for omvendt funksjon. Tidsinnstilling på 15min, 30min, 1t, 2t, 4t eller 8t.
Maks belastning: 10A/230V AC, 10A/24V DC. Potensialfritt relé.
Teknisk spesifikasjon
| Merkestrøm | 10 A |
|---|---|
| [Ue] Merkespenning | 250 V |
| Type nettverk | AC |
| Nettverksfrekvens | 50 Hz |
| Materiale | Termoplast |
| Type overflate | Høyglans |
| Overflatebehandling | Ubehandlet |
| Montering av enhet | Innfelt |
| Festemetode | Med skruer |
| Innbyggingsdybde | 32 mm |
Miljødataprogram

ELKO har som mål å bli Net Zero innen 2050. Vi jobber med leverandørkjeden for å redusere miljøpåvirkningen av materialer og øke sirkulariteten.
Miljødataprogrammet vårt bidrar til å forlenge levetiden på produktene og forbedre resirkulerbarheten.

