Dobbel stikk IP44 m/j I RS Sort
RS sort dobbel innfelt sprutsikker stikkontakt IP44 med klapplokk og barnevern.
Produktinformasjon
RS sort dobbel innfelt sprutsikker stikkontakt med klapplokk og barnevern. Monteres i enkel veggboks. Med isatt plugg gjelder den laveste IP-grad som inngår i kombinasjonen plugg og stikkontakt vær oppmerksom på at tettekappen må monteres før kabel termineres i stikkontakten.
Tettekappen må monteres med dreneringsspor i nedkant. OBS!! Må alltid monteres med klapplokket hengslet i overkant.
Teknisk spesifikasjon
| [In] merkestrøm | 16 A på 250 V AC |
|---|---|
| Nettverksfrekvens | 50 Hz |
| Faseleder forbindelse | L1 - N |
| Enhetens utseende | Grunnleggende element med sentral dekkplate |
| Antall strømuttak | 2 |
| Beskrivelse av uttak | Med jording |
| Stikkontakt koblingsskjema | 2 x 2P + E med lukker |
| Materiale | Termoplast: Vegg ABS + PC |
| Dybde | 31 mm |
| Innbyggingsdybde | 19 mm |
| Bredde | 100,5 mm |
| Høyde | 84 mm |
| Dybde | 50 mm |
| Montering av enhet | Innfelt |
| Montering | Veggboks |
| Festemetode | Med skruer |
| Tilkoblinger | Skruklemmer |
| Maks tverrsnitt på klemme | 1 x 1,5 - 2 x 2,5 mm² for massiv kabel (kabler) 1 x 1,5 - 2 x 2,5 mm² for flertrådet kabel (kabler) |
| Antall pr. sett | Sett á 5 |
| Uttak standardavvik | Schuko |
| Overflatebehandling | Lakkert |
| Type overflate | Matt |
| IK beskyttelsesklasse | IK02 |
| Miljøegenskaper | Halogenfri Korrosjonsmotstand Sprutsikker |
| Standarder | IEC 62196-1 |
| IP-grad | IP44 |
Miljødataprogram

ELKO har som mål å bli Net Zero innen 2050. Vi jobber med leverandørkjeden for å redusere miljøpåvirkningen av materialer og øke sirkulariteten.
Miljødataprogrammet vårt bidrar til å forlenge levetiden på produktene og forbedre resirkulerbarheten.







