DCL Takuttak skru I RS Renhvit
DCL takuttak med skrukobling
| Filnavn | Størrelse |
|---|---|
Produktdatablad - FDVproduktdatablad-EKO30133.pdf |
16 kB |
BruksanvisningEKO_DCL_WallOutlet_HW_4425.pdf |
2 MB |
declarationofconformityEU1003531-5.pdf |
522 kB |
SertifikatP23227025_A2.pdf |
325 kB |
Produktinformasjon
RS DCL, et plugg- og stikkontaktsystem for tilkobling av fastmontert belysningsutstyr. DCL takuttak med skrukobling, passer i alle ELKO takbokser, og har festekrok for belastning opptil 15kg. Dersom takboksen er grunnere enn 40mm må separat forhøyningskappe benyttes.
Leveres med hurtigklemmetilkobling. RS er produsert i et fargebestandig renhvitt(RAL9003) materiale med det samme velkjente ELKO RS designet som er installert i de fleste hjem.
Teknisk spesifikasjon
| Montering av enhet | Innfelt |
|---|---|
| Festemetode | Med skruer |
| Merkestrøm | 6 A |
| [Ue] Merkespenning | 250 V |
| Type nettverk | AC |
| Nettverksfrekvens | 50/60 Hz |
| Tilkoblinger | Skruklemmer |
| Maks tverrsnitt på klemme | 1 x 1,5 - 2 x 2,5 mm² |
| Materiale | Termoplast |
| Fargenyanse | Renhvit |
| Overflatebehandling | Ubehandlet |
| Type overflate | Høyglans |
| Bredde | 115 mm |
| Høyde | 115 mm |
| Innbyggingsdybde | 31 mm |
| Dybde | 38 mm |
| IP-grad | IP21 |
Miljødataprogram

ELKO har som mål å bli Net Zero innen 2050. Vi jobber med leverandørkjeden for å redusere miljøpåvirkningen av materialer og øke sirkulariteten.
Miljødataprogrammet vårt bidrar til å forlenge levetiden på produktene og forbedre resirkulerbarheten.

