Plus Option stål 1.5H
ELKO Plus OPTION Stål lineær er en matt lineærslipt børstet stålramme.
Produktinformasjon
ELKO Plus OPTION Stål lineær er en matt lineærslipt børstet stålramme, for et annerledes og mer eksklusivt uttrykk rundt dimmere, brytere eller annet ELKO Plus materiell.
Stålrammene leveres fra 1-5 hull, samt 1,5 hull. ELKO Plus OPTION er en rammeserie utviklet av ekte foredlede naturmaterialer. Vanlig ELKO Plus materiell i polarhvit, aluminium og sort er kompatible med OPTION rammene.
Teknisk spesifikasjon
| Montering av enhet | Innfelt |
|---|---|
| Festemetode | Med klemme |
| Fargenyanse | Stål |
| Type overflate | Matt |
| Overflatebehandling | Ubehandlet |
| Bredde | 86 mm |
| Høyde | 116 mm |
| Dybde | 11 mm |
| IP-grad | IP20 |
| Miljøegenskaper | Halogenfri |
Miljødataprogram

ELKO har som mål å bli Net Zero innen 2050. Vi jobber med leverandørkjeden for å redusere miljøpåvirkningen av materialer og øke sirkulariteten.
Miljødataprogrammet vårt bidrar til å forlenge levetiden på produktene og forbedre resirkulerbarheten.

