1H-ramme Plus dblstikk PH
ELKO Plus ramme Polarhvit for ELKO Plus doble stikkontakter uten ramme.
Produktinformasjon
ELKO Plus rammer som passer for ELKO Plus doble stikkontakter. Ved ønske om så lave stikkontakter som mulig må det benyttes en 1,5 veggboks i veggen, med ELKO OPTION stikkontakt.
Dersom det ikke er mulig å installere 1,5 veggboks, kan det benyttes en ELKO Plus rehab stikkontakt enten med eller uten jord. Bruk 2 stk Sidedel (el.nr 14 275 22) for å benytte produkter med vanlig senterplate i rammene.
Teknisk spesifikasjon
| Montering av enhet | Innfelt |
|---|---|
| Festemetode | Med klemme |
| Fargenyanse | Polarhvit |
| Type overflate | Høyglans |
| Overflatebehandling | Ubehandlet |
| Bredde | 86 mm |
| Høyde | 117 mm |
| Dybde | 10,5 mm |
| IP-grad | IP20 |
| Miljøegenskaper | Halogenfri |
Miljødataprogram

ELKO har som mål å bli Net Zero innen 2050. Vi jobber med leverandørkjeden for å redusere miljøpåvirkningen av materialer og øke sirkulariteten.
Miljødataprogrammet vårt bidrar til å forlenge levetiden på produktene og forbedre resirkulerbarheten.

