Plus dobbel stikk innf m/j Polarhvit
Lavtbyggende innfelt dobbelt stikkontakt i ELKO Plus Polarhvit. Med jord og barnevern.
Produktinformasjon
Lavtbyggende innfelt dobbelt stikkontakt i ELKO Plus design. Med jord og barnevern. Stikkontakten bygger kun 11 mm ut fra veggen.
Stikkontakten passer kun i 1,5 veggboks, dersom det er montert enkel veggboks kan en ELKO Plus forhøyningskappe benyttes. Ved ønske om påveggsmontering kan 40mm ELKO Plus kappe 1,5 el.nr.: 14 708 09 benyttes, sammen med dekkplate el.nr.: 14 275 03.
Teknisk spesifikasjon
| Montering av enhet | Innfelt |
|---|---|
| Festemetode | Med skruer |
| Merkestrøm | 16 A |
| [Ue] Merkespenning | 250 V |
| Type nettverk | AC |
| Nettverksfrekvens | 50/60 Hz |
| Tilkoblinger | Skruklemmer |
| Maks tverrsnitt på klemme | 1 x 1,5 - 2 x 2,5 mm² |
| Materiale | Termoplast |
| Fargenyanse | Hvit |
| Overflatebehandling | Ubehandlet |
| Type overflate | Høyglans |
| Bredde | 86 mm |
| Høyde | 107 mm |
| Innbyggingsdybde | 31 mm |
| Dybde | 42,5 mm |
| IP-grad | IP20 |
Miljødataprogram

ELKO har som mål å bli Net Zero innen 2050. Vi jobber med leverandørkjeden for å redusere miljøpåvirkningen av materialer og øke sirkulariteten.
Miljødataprogrammet vårt bidrar til å forlenge levetiden på produktene og forbedre resirkulerbarheten.



