Plus dbl rehabstikk m/j Sort
ELKO Plus sort rehabstikkontakt med jord for montering i enkel eller 1,5 veggboks.
Produktinformasjon
ELKO Plus rehabstikkontakt med jord for montering i enkel eller 1,5 veggboks. Rehabstikkontakten gjør det mulig å benytte ELKO Plus stikkontakter selv om det er montert vanlige runde veggbokser. Benytt påveggskappe 40mm for 1,5 stikkontakt ved påveggsmontering.
ELKO Rehabstikkontakt har løs ramme og kan benyttes i dobbelstikkontaktramme 1-4 hull, eller i ELKO Plus Option 1,5 ramme i glass, stål eller skifer.
Teknisk spesifikasjon
| Montering av enhet | Innfelt |
|---|---|
| Festemetode | Med skruer |
| Merkestrøm | 16 A |
| [ue] merkespenning | 250 V |
| Type nettverk | AC |
| Nettverksfrekvens | 50_60_HZ |
| Tilkoblinger | Skruklemmer |
| Maks tverrsnitt på klemme | 1 x 1,5 - 2 x 2,5 mm² |
| Materiale | Termoplast |
| Fargenyanse | Sort |
| Overflatebehandling | Lakkert |
| Type overflate | Matt |
| Bredde | 86 mm |
| Høyde | 107 mm |
| Innbyggingsdybde | 20 mm |
| Dybde | 40,7 mm |
| IP-grad | IP20 |
Miljødataprogram

ELKO har som mål å bli Net Zero innen 2050. Vi jobber med leverandørkjeden for å redusere miljøpåvirkningen av materialer og øke sirkulariteten.
Miljødataprogrammet vårt bidrar til å forlenge levetiden på produktene og forbedre resirkulerbarheten.


