Dobbel stikk m/j Påvegg Renhvit RS
RS Renhvit dobbel stikkontakt påvegg med jord, med barnevern.
Produktinformasjon
RS dobbel stikkontakt påvegg med jord, med barnevern. Leveres med bakplate og termoplast kappe. Overkoblingsklemme L701 kan benyttes (15 114 08). Utsparing for kabel i thermoplastkappen kan utføres med ELKO kniven el.nr: 88 147 60 eller med utsparingstang el.nr: 88 147 54.
RS er produsert i et fargebestandig renhvitt(RAL9003) materiale med det samme velkjente ELKO RS designet som er installert i de fleste hjem.
Teknisk spesifikasjon
| Montering av enhet | Overflate |
|---|---|
| Festemetode | Med skruer |
| Merkestrøm | 16 A |
| [Ue] Merkespenning | 250 V |
| Type nettverk | AC |
| Nettverksfrekvens | 50/60 Hz |
| Tilkoblinger | Skruklemmer |
| Maks tverrsnitt på klemme | 1 x 1,5 - 2 x 2,5 mm² |
| Materiale | Termoplast |
| Fargenyanse | Renhvit |
| Overflatebehandling | Ubehandlet |
| Type overflate | Høyglans |
| Bredde | 71 mm |
| Høyde | 105 mm |
| Dybde | 41 mm |
| IP-grad | IP21 |
Miljødataprogram

ELKO har som mål å bli Net Zero innen 2050. Vi jobber med leverandørkjeden for å redusere miljøpåvirkningen av materialer og øke sirkulariteten.
Miljødataprogrammet vårt bidrar til å forlenge levetiden på produktene og forbedre resirkulerbarheten.

