Plus USB PD A+C lader 45W PH
ELKO Plus Polarhvit USB hurtiglader har uttak for både USB A og USB C og kan lade bærbar PC, nettbrett, mobil og andre små elektroniske enheter
Produktinformasjon
USB A+C for innfelt installasjon. Type C opp til 45W. Kompletteres med rammer fra PLUS serien. Den mest kraftfulle USB A+C laderen på markedet for elektroniske apparater, mobiltelefoner, laptop og nettbrett.
Designet med Power Delivery teknikk, lad opp til 45W ved bruk av C-uttaket. Lad med høyeste mulige effekt som tillates av den tilkoblede enheten.
Teknisk spesifikasjon
| [Ue] merkespenning | 220...240 V AC +/- 10 % på 50/60 Hz |
|---|---|
| Maks tverrsnitt på klemme | 2 x 0,75...2 x 2,5 mm² for stiv kabel (kabler) 2 x 0,75...2 x 2,5 mm² for fleksibel kabel (kabler) 2 x 0,75...2 x 2,5 mm² for mangetrådet kabel (kabler) |
| Maximum power consumption in w | 7,5 W USB type A 5 V 1,5 A 15 W USB type C 5 V 3 A 27 W USB type C 9 V 3 A 36 W USB type C 12 V 3 A 45 W USB type C 15 V 3 A 45 W USB type C 20 V 2,25 A |
| Festemetode | Med skruer |
| Høyde | 71 mm |
| Bredde | 71 mm |
| Dybde | 40 mm |
| Lasttype | Power delivery |
| Type USB-strømforsyning | USB type A + C |
| Levetid timer | 30000 t |
| Tilkoblinger | Skruklemmer |
| Antall pr. sett | 1 |
| Produktkompatibilitet | Mobil / nettbrett |
| Serie | ELKO |
| Applikasjon | Lader |
| Forpakning | Box with eurohole |
| Omgivelsestemperatur drift | 0…40 °C |
| Omgivelsestemperatur for lagring | −5…50 °C |
| Type vern | Overspenning og kortslutnings beskyttelse Overspenningsbeskyttelse på utgang Temperature rise protection |
| Elektrisk isolasjonsklasse | Klasse II |
| Produktsertifikater | REACH RoHS EAC |
| Standarder | ETSI EN 301 489-4 EN/IEC 62368-1 IEC 61000-3-2 EN 61558-1 EN 61558-2-16 EN 55035 Med EN 50563 |
| Materiale | ABS (Akrylnitril-Butadien-Styren ): Senterplate PC (polycarbonat) GF10 FR: Foringsrør PC (polycarbonat) GF10 FR: Internt deksel |
| Produktnavn | Elko plus |
| IP-grad | IP21 |
| IK beskyttelsesklasse | IK02 |
Miljødataprogram

ELKO har som mål å bli Net Zero innen 2050. Vi jobber med leverandørkjeden for å redusere miljøpåvirkningen av materialer og øke sirkulariteten.
Miljødataprogrammet vårt bidrar til å forlenge levetiden på produktene og forbedre resirkulerbarheten.






