Antenne 8dB Multimedia I RS RH
Multimediakontakt i RS Renhvit med 8dB demping, benyttes der det leveres internett over koaxkabelen. Har utgang for TV, radio og bredbånd.
Produktinformasjon
Multimediakontakt i RS utførelse med 8dB demping, benyttes der det leveres internett over koaxkabelen. Har utgang for TV, radio og bredbånd. F-konnektor motstanden må benyttes i front, dersom ikke bredbånd benyttes. RS er produsert i et fargebestandig renhvitt(RAL9003) materiale med det samme velkjente ELKO RS designet som er installert i de fleste hjem.
Teknisk spesifikasjon
| Designnavn | ELKO RS |
|---|---|
| Enhetens utseende | Komplett produkt |
| Montering av enhet | Innfelt |
| Festemetode | Med skruer |
| Antall uttak | 3 |
| TV-uttak | Hann individuell |
| Radiokontakt | Hunn |
| SAT tilkobling | Hunn |
| Trykktap | 8 |
| Direktetap | 3,5 dB |
| Fargetone | Renhvit ( RAL 9003) |
| Fargenyanse | Renhvit |
| Materiale | Termoplast |
| Overflatebehandling | Ubehandlet |
| Type overflate | Høyglans |
| Antall pr. sett | Sett á 10 |
| Bredde | 84 mm |
| Høyde | 84 mm |
| Dybde | 34,5 mm |
| Innbyggingsdybde | 30 mm |
| Miljøegenskaper | Halogenfri |
| IP-grad | IP21 |
Miljødataprogram

ELKO har som mål å bli Net Zero innen 2050. Vi jobber med leverandørkjeden for å redusere miljøpåvirkningen av materialer og øke sirkulariteten.
Miljødataprogrammet vårt bidrar til å forlenge levetiden på produktene og forbedre resirkulerbarheten.
