Modulæruttak ELKO, 1xRJ45 LSA, kat 6 UTP, rett, innfelt, sort
| Filnavn | Størrelse |
|---|---|
Produktdatablad - FDVproduktdatablad-EKO60025.pdf |
17 kB |
BruksanvisningEKO0NB390_04_HW.pdf |
1 MB |
declarationofconformityEU1007036-0.pdf |
414 kB |
ProduktmiljøprofilENVPEP110122EN.pdf |
438 kB |
Produktinformasjon
ELKO modulæruttak rett for LSA 1x RJ45 kat. 6 UTP. Enkel å terminere med LSA verktøy. Tydelig fargemerkede kontaktplinter i henhold til TIA 568 A/B.
Produktet er testet til kat. 6 250 MHz iht. NEK-EN 50173-1 2018 og NEK EN 60603-7-4. Monteres i 1- til 5-hulls ramme, innfelt eller i lav påveggskappe eller hjørnekappe.
Kompletteres med design ramme. Kapslingsklasse IP20. Farge: sort.
Mål på produktet er (B) 74,2 mm x (H) 74,2 mm x (D) 28,2 mm.
Kompletteres med design ramme. Kapslingsklasse IP20. Farge: sort.
Teknisk spesifikasjon
| Montering av enhet | Innfelt |
|---|---|
| Antall uttak | 1 |
| Tilkoblingstype | RJ45 |
| Data sokkel type | RJ45 Kat. 6 |
| Type skjerming | UTP |
| Monteringsanvisning | Rett |
| Fargenyanse | Sort |
| Overflatebehandling | Lakkert |
| Type overflate | Matt |
| Tilkoblinger | LSA |
| Høyde | 74,2 mm |
| Bredde | 74,2 mm |
| Dybde | 28,2 mm |
| IP-grad | IP20 |
Miljødataprogram

ELKO har som mål å bli Net Zero innen 2050. Vi jobber med leverandørkjeden for å redusere miljøpåvirkningen av materialer og øke sirkulariteten.
Miljødataprogrammet vårt bidrar til å forlenge levetiden på produktene og forbedre resirkulerbarheten.







