Modulæruttak ELKO, 2xRJ45 TL Keystone, kat 6A STP, rett, innfelt, med støvdeksel, renhvit
| Filnavn | Størrelse |
|---|---|
Produktdatablad - FDVproduktdatablad-EKO30483.pdf |
27 kB |
BruksanvisningBQT59829-02_HW.pdf |
5 MB |
declarationofconformityEU1007036-0.pdf |
414 kB |
ProduktmiljøprofilENVPEP110122EN.pdf |
438 kB |
Produktinformasjon
ELKO modulæruttak rett, levert med 2x kat 6A STP Keystone. Universalt hullbilde og innfesting tilpasset både Keystone og S-One konnektorer.
Konnektorene sneppes direkte inn i festerammen, og den medfølgende 2-hulls ELKO Sentralplaten sneppes på plass.
Verktøyfri konnektor, skjermet kat. 6A, tilkobling av lederne skjer uten verktøy, lederne settes inn iht. fargekode T568B/T568A. Klipp bort overskytende del av lederne, og klem i sammen konnektoren. Dette gir en sikker og enkel terminering.
Kategori 6A 500 MHz iht. NEK-EN 50173-1 2018 og NEK EN 60603-7-51. Uttaket leveres med støvdeksel og vendbart merkeskilt. Monteres i 1- til 5-hulls ramme, innfelt eller i høy påveggskappe eller hjørnekappe.
Mål på produktet er (B) 74,2 mm x (H) 74,2 mm x (D) 40,6 mm.
Kompletteres med design ramme. Kapslingsklasse IP20. Farge: renhvit (RAL 9003).
Teknisk spesifikasjon
| Montering av enhet | Innfelt |
|---|---|
| Antall uttak | 2 |
| Tilkoblingstype | RJ45 |
| Data sokkel type | RJ45 Kat. 6A |
| Type skjerming | STP |
| Monteringsanvisning | Rett |
| Fargenyanse | Renhvit |
| Overflatebehandling | Ubehandlet |
| Type overflate | Høyglans |
| Høyde | 74,2 mm |
| Bredde | 74,2 mm |
| Dybde | 40,6 mm |
| IP-grad | IP20 |
Miljødataprogram

ELKO har som mål å bli Net Zero innen 2050. Vi jobber med leverandørkjeden for å redusere miljøpåvirkningen av materialer og øke sirkulariteten.
Miljødataprogrammet vårt bidrar til å forlenge levetiden på produktene og forbedre resirkulerbarheten.







