RS16/MOD I 2xHøyttaler
Elnummer:
6941272
Varenummer:
EKO05591
EAN:
7020160559104
Serie:
ELKO Plus
Farge:
Polarhvit
Dokumenter
| Filnavn | Størrelse |
|---|---|
Produktdatablad - FDVproduktdatablad-EKO05591.pdf |
24 kB |
catalogDatasheet6941272.pdf |
598 kB |
catalogDVdok6941272.pdf |
599 kB |
Produktinformasjon
Komplett dobbelt høyttaleruttak med 2 stk kontakter. Hurtigkobling i front med fargekoding rød+ og svart-, og skruterminering på baksiden. Max kabeltversnitt er 2,5mm2. Leveres i RS16 design, passer inn i alle ELKO kombinasjonsrammer. Max kabeltversnitt: 2,5mm2
Teknisk spesifikasjon
| Montering av enhet | Innfelt |
|---|---|
| Festemetode | Med skruer |
| Antall uttak | 2 |
| Monteringsanvisning | Skrå |
| Deksel | Etikettholder |
| Antall moduler | 1 modul |
| Fargenyanse | Polarhvit |
| Overflatebehandling | Ubehandlet |
| Type overflate | Høyglans |
| Antall pr. sett | Sett á 5 |
| Høyde | 84 mm |
| Bredde | 84 mm |
| Innbyggingsdybde | 25 mm |
| IP-grad | IP21 |
| Miljøegenskaper | Halogenfri |
Miljødataprogram

ELKO har som mål å bli Net Zero innen 2050. Vi jobber med leverandørkjeden for å redusere miljøpåvirkningen av materialer og øke sirkulariteten.
Miljødataprogrammet vårt bidrar til å forlenge levetiden på produktene og forbedre resirkulerbarheten.
Materialer
Emballasje uten plast
Ja
Emballasje med resirkulert papp
Nei
Gjenbruk & Retur
Tilbaketakning
Ja
Annet
REACh fri for SVHC
Ja
Fri for giftige tungmetaller
Ja
Kvikksølvfri
Ja
Ingen komponent med konsentrasjon av kvikksølv over 0,1 % i et homogent materiale.
Miljøvennlig embalasje
Nei
WEEE-merking
Innen EU må produktet avhendes i henhold til bestemte regler for avfallshåndtering og aldri kastes som husholdningsavfall.
Grønt Punkt Norge
ELKO er medlem i Grønt Punkt Norge og tar dermed vårt lovpålagte produsentansvar for innsamling og gjenvinning av emballasje.
RENAS
ELKO er medlem av RENAS, og oppfyller kravene i EE-forskriften om innsamling, miljøriktig behandling og gjenvinning av kasserte EE-produkter.
×









