Treveis stikk i RS Renhvit
RS Renhvit treveis stikkontakt innfelt med sentralplate.
Produktinformasjon
RS Nordic treveis stikkontakt innfelt med sentralplate. Leveres med barnevern og passer inn i RS Nordic dobbel kombinasjonsplate eller med 3-4-5 hull. Innstikkhullene er vridd 90 grader, slik at ved bruk av plugg med sideinnføring vil ledningen henge nedover.
Stikkontakten passer i dobbel veggboks eller i 33/40mm påveggskapper. RS Nordic er produsert i et fargebestandig renhvitt(RAL9003) materiale med det samme velkjente ELKO RS designet som er installert i de fleste hjem.
Teknisk spesifikasjon
| Montering av enhet | Innfelt |
|---|---|
| Festemetode | Med skruer |
| Merkestrøm | 16 A |
| [Ue] Merkespenning | 250 V |
| Type nettverk | AC |
| Nettverksfrekvens | 50/60 Hz |
| Tilkoblinger | Skruklemmer |
| Maks tverrsnitt på klemme | 1 x 1,5 - 2 x 2,5 mm² |
| Materiale | Termoplast |
| Fargenyanse | Renhvit |
| Overflatebehandling | Ubehandlet |
| Type overflate | Høyglans |
| Bredde | 142 mm |
| Høyde | 76 mm |
| Innbyggingsdybde | 32 mm |
| Dybde | 41 mm |
| IP-grad | IP21 |
Miljødataprogram

ELKO har som mål å bli Net Zero innen 2050. Vi jobber med leverandørkjeden for å redusere miljøpåvirkningen av materialer og øke sirkulariteten.
Miljødataprogrammet vårt bidrar til å forlenge levetiden på produktene og forbedre resirkulerbarheten.

