Plus signalpanel 4K 0,4A SO
ELKO Plus sort signalpanel for styring av PLS og små reléer.
Elnummer:
4541008
Varenummer:
EKO04374
EAN:
7020160437419
Farge:
Sort
Dokumenter
Produktinformasjon
ELKO Plus signalpanel for styring av PLS og små reléer. Signalpanelet består av 4 trykknapper med separat LED-indikasjon. Arbeidsspenning er 12-24VAC/DC og maks strømbelastning er 300mA(DC)/400mA(AC) pr. trykknapp.
Teknisk spesifikasjon
| Merkestrøm | 0.4 A |
|---|---|
| [Ue] Merkespenning | 24 V |
| Materiale | Termoplast |
| Type overflate | Matt |
| Overflatebehandling | Lakkert |
| Montering av enhet | Innfelt |
| Festemetode | Med skruer |
| Innbyggingsdybde | 25 mm |
| IP-grad | IP20 |
| Miljøegenskaper | Halogenfri |
Miljødataprogram

ELKO har som mål å bli Net Zero innen 2050. Vi jobber med leverandørkjeden for å redusere miljøpåvirkningen av materialer og øke sirkulariteten.
Miljødataprogrammet vårt bidrar til å forlenge levetiden på produktene og forbedre resirkulerbarheten.
Materialer
Emballasje uten plast
Nei
Emballasje med resirkulert papp
Nei
SCIP-nummer
51645430-ab03-4d5b-9ca4-cf8bc05b4a81
Gjenbruk & Retur
Tilbaketakning
Ja
Annet
Kvikksølvfri
Ja
Ingen komponent med konsentrasjon av kvikksølv over 0,1 % i et homogent materiale.
Miljøvennlig embalasje
Nei
WEEE-merking
Innen EU må produktet avhendes i henhold til bestemte regler for avfallshåndtering og aldri kastes som husholdningsavfall.
Grønt Punkt Norge
ELKO er medlem i Grønt Punkt Norge og tar dermed vårt lovpålagte produsentansvar for innsamling og gjenvinning av emballasje.
RENAS
ELKO er medlem av RENAS, og oppfyller kravene i EE-forskriften om innsamling, miljøriktig behandling og gjenvinning av kasserte EE-produkter.
×
